An American Universal Health Care System

מערכת הבריאות זקוקה לרפורמה, לא להשתלטות ממשלתית

תאמינו או לא עוד, אמריקה מתגאה במספר מרופאי הרופאים הטובים ביותר במגזר, במכונת הבריאות המעולה המרבית ובמקורות המתקדמים ביותר מבחינה טכנית בעולם, ללא שום דבר. אלו שנוסעים ברחבי העולם ומחליאים מכירים בכך שהעדפתם הראשונה לתרופה יכולה להיות בארה”ב. למרות שכושר הכושר באמריקה הוא במחיר תלול יותר ממדינה אחרת, רוב העולמות העשירים ביותר מגיעים לארצות הברית לצורך תהליכים כירורגיים וטיפול מורכב, מכיוון שהוא מחזיק בהכרה עולמית בזהב האופנתי בתחום הבריאות.

כדי לחקור את הקושי המורכב בטיפול בכושר גופני, נערך מחקר מצומצם מתוך החלטות אקראיות של רופאים במאגר רופאים מהשורה הראשונה. אנו שואלים 50 מסמכי פסגה, הממוקמים במדינות מיוחדות ושמפעילים תחומי ייחוד ייחודיים: “האם תוכנית בריאות כללית מדויקת עבור אמריקה?” ארבעים ושמונה מאותם מסמכים דיברו למעשה כי זה הפך ל”מושג נורא “שעלול להיות בעל השפעות שליליות בדרגה הראשונה של טיפול הכושר של מדינתנו. medical hair 4 u

רפואה בהנדסה חברתית

אחת התפיסות המוטעות הטובות ביותר שאנשים היו תלויים בהן בנוגע לדיון בתחום הכושר הגופני היא כי בהינתן גאדג’ט מקובל בתחום הבריאות, כל אדם בארה”ב עשוי לרכוש את שירותי הבריאות הטובים ביותר – הסוג שהאומה שלנו ידועה שכרגע אנו תופסים. עם זאת, לא כמו כמה שירותים ציבוריים, שירותי בריאות אינם שירות ציבורי קיבוצי כמו שירותי בטיחות במשטרה ובקמין, ולכן הממשלה אינה יכולה לספק את מיטב שירותי הבריאות לכל אדם, מכיוון שכעת לא כל הרופאים הם מנתחים אורתופדים מתאימים באותה מידה. , רופאים מתמחים, נוירוכירורגים וכדומה, באופן זהה שכבר לא כל האנשים הרוצים טיפול בכושר הם סובלים באותה מידה.

כאנלוגיה – הישאר איתי – כאשר אתה מתכנן יישום תוכנה, ישנם גורמים רבים שמקודדים בהפסקה המחודשת ומשמשים כדי לקבוע היבטים בטוחים של התוכנה, כי “ג’ון דו” הממוצע שלך השימוש בתוכנה (הצרכן הפסיק) אינו מבין או עושה שימוש בו, וגם לא אכפת להם מאלמנטים אלה. רכיבים מסוימים של מערכת זו מקודדים, כך שברגע שמשתמשים בחלק זה של מערכת זו, גורמים שונים בתוכנית מתבצעים מניפולציה ותואמים מכנית את הפקודה הנוכחית או הבאה.

כמו כן, ברגע שתבוצע תכנית טיפול תכופה באמריקה והתגבשת התשתית הגדולה שלה, קבוצות ביטוח אישיות ייעלמו אט אט, וכתוצאה מכך, בסופו של דבר החולים ייאלצו לרובוט להשתמש בתוכנית הטיפול היומיומית של הרשויות. כחלק מסוג זה של מכונות, ניתן לכנות את הסובלים כמספרים במקום את הסובלים מכך, מכיוון שתוכנית ממשלתית כה גדולה יכולה להציע תמריץ להחזר על סמך הטיפול הניתן, הסובלים מתגלים כ”מספרים “במקום “חולים”. בנוסף, מטעמי חיסכון כספי ערכי, כל פיסת רשומות כושר, יחד עם הפרט שלך, ינותחו ויאוחסנו באמצעות הממשלה. מה התוצאות? אם אתה אזרח ותיק וזקוק לחלופת ברך בגיל 70, הרשויות עשויות גם לקבוע שאתה עתיק וכבר לא ממש שווה את עלות המימון, ובעקבות זאת במקום טיפול כירורגי, ייתכן שתקבל תרופה עבור את שאר אורחות חייך בחיסכון כספי בעלויות גדולות לרשויות, ובשיעור קיום מופרז ראשון ממך.

פתרונות:

תיקון מכשיר הבריאות האמריקני של ימינו עשוי לדרוש מאתנו;

1. עודדו מניעה ופרוגנוזה מוקדמת של מצבים ושליטה מתמשכים.
2. רפורמה מלאה של הרשויות הקיימות הן חבילות, יחד עם Medicare ו- Medicaid.
שְׁלוֹשָׁה. לסלוח על חוב סגל קליני למי שנוטה לעסוק בטיפול ראשוני באזורים מתחת לשרת.
4. שפרו קבלת קבלה לטיפול, העניקו לקבוצות קטנות ולעצמאים זיכוי מס, ולא קנסות בגין הצגת שירותי בריאות.
חָמֵשׁ. עודד חדשנות בבקרת עובדות מדעיות להפחתת עמלות.
6. דרוש רפורמה בנזיקין בפסקי דין של רשלנות רפואית כדי להפחית את דמי הענקת הטיפול.
7. שמור על מה שלא מחקרים פגומים מראים ששמונים% מהאמריקאים שמחים על הביטוח העכשווי שלהם, אם כן, מדוע לפרק אותו לחלוטין?
שמונה. החזר לרופאים על הצעותיהם.
9. חדש חדש במכונה בה הונאת מדיקר מצטמצמת באופן דרמטי.

שטן בפרטים

דרך תרופה חברתית:

1. אובדן חלופות פעילות גופנית פרטיות, שכר מופחת לרופאים, מספר סוחף מוחלט והגברת השחיקה עלולים להפחית את מספר הרופאים העוסקים בקריירה.

2. סודיות המטופלים תרצה להתפשר, לאור שתיקי בריאות מרכזיים עשויים להישמר בדרך של הממשלה והיא מאגרי מידע.

3. אנשים בריאים שמתמודדים עם עצמם משלמים עבור משקלם של בעלי אורח החיים הלא בריא, כולל אלה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *